Ölçümün hassas yolu…

Son derece doğru, esnek ve geleceğe yönelik

Tüm alanlarda yüksek çözünürlüklü 3D verilere duyulan ihtiyaç, günümüzde modern lazer tarayıcılarından yüksek beklentiler oluşturmaktadır. Z + F IMAGER® 5010, ödün vermeden en iyi esnekliği sağlayan son teknoloji bir cihazdır.

Son derece hassas, güvenilir ve uygun fiyatlı

Z + F IMAGER® 5010, piyasadaki en hassas tarayıcılar arasındadır. Doğruluğu, çabukluğu, güvenilirliği ve esnekliği olağanüstü bir şekilde birleştirir. Z + F IMAGER® 5010, en yüksek kaliteye değer veren maliyet bilincine sahip müşteriler için ideal çözümdür.

Z + F IMAGER® 5010'un avantajları:

  • Menzil 187 metre
  • Göze zararsız (lazer sınıfı 1)
  • Toza ve suya dayanıklıdır (koruma sınıfı IP53)
  • 1 milyon piksel / saniyeden fazla. maksimum ölçüm oranı
  • Yüksek doğruluk
  • Tüm uygulamalar için yüksek ölçüm hızı
  • -10 ila +45 ° C arası çalışma sıcaklığı
  • Görüş alanı 320 ° x 360 °
  • Çift eksenli kompansatör
187 metre (614 ft.) menzil

Her Demo farklı görünür ve saniyeler içinde içe aktarılabilir!

Dalga boyu sayesinde cihaz 187 metreye kadar tarama yapabilmektedir. Bu aralık, tarayıcıyı neredeyse her yersel lazer tarayıcı uygulaması için verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.
Bir milyon piksel / saniyeden fazla maksimum ölçüm hızıyla Z + F IMAGER® 5010, piyasadaki hızlı 3D lazer tarayıcılar arasındadır.

Çözünürlüğü / Kaliteyi Önceden Ayarlama

Dört farklı kalite seviyesi ayarlanabilir. Taramanın kalitesi, çözünürlüğe ve ölçüm oranına bağlıdır. Uygulamaya ve amaca bağlı olarak, optimum tarama yapılandırması seçilebilir. Bu sayede, uzun mesafeleri tararken bile yüksek çözünürlük elde edilebilir.

Genişletilmiş görüş alanı 320 ° x 360 °

Dikey olarak 320 ° ve yatay olarak 360 ° olan genişletilmiş görüş alanı, maksimum tarama alanı sağlar.

Kolay kullanım

Z + F IMAGER® 5010, 170 x 286 x 395 mm (G x D x Y) boyutunda ve 9,8 kg ağırlığında kompakt ve hafif bir cihazdır. Tarayıcı, kullanım kolaylığını artıran ve darbelere ve darbelere karşı korumayı artıran sağlam bir kasa içinde teslim edilir.

% 100 Bağımsız

Bağımsız konsept, bağımsızlık ve esnekliği garanti eder. Lazer tarama verileri dahili sabit diskte veya iki entegre, çıkarılabilir USB çubuğuna saklanabilir. Renkli ekran, yakınlaştırma ve temel ölçüm işlevleri dahil olmak üzere lazer tarama verilerinin görüntülenmesine ve ayrıca etiketlerle yorum yapılmasına olanak tanır. Bu nedenle, taranan verileri kontrol etmek için bir bilgisayar artık sahada gerekli değildir.

En Yüksek Veri Kalitesi

Z + F IMAGER® 5010, yüksek açısal ve mesafe doğruluğu ile öne çıkar. Farklı yüzeylerde ve farklı mesafelerde en yüksek veri kalitesi, düşük noise ile garanti edilir. En yüksek veri yakalama oranlarında bile doğruluklar milimetre aralığında yer alır.

Lazer class 1

Son teknoloji lazer kaynaklarını kullanan Z + F IMAGER® 5010, lazer sınıfı 1’in (EN 60825-1’e göre) gereksinimlerine uygundur. Lazer bu nedenle tehlikesiz olarak sınıflandırılır.