Taramanın renkli yolu...

Canlı renkler, dinamik ve esnek

Z + F IMAGER® 5010C lazer tarama sektörü için yeni standartlar belirliyor! Entegre kamera, parlak renklerin yüksek çözünürlüklü tarama verileriyle birleştirilmesine olanak sağlar. HDR teknolojisi, sahnenin her yerinde mükemmel aydınlatmayı garanti eder.

Ne kadar hızlı çalışır ?

Yüksek başarılı Z + F IMAGER® serisine bir iyileştirme olarak, yeni kameranın avantajları Z + F IMAGER® 5010’un olağanüstü özellikleriyle birleştirilmiştir. Saniyede 1 milyondan fazla nokta ile hızlı bir lazer tarayıcı olaran 5010 serisi şimdiye kadar yalnızca time of flight tarayıcılarla elde edilebilen çok yüksek mesafelerden veri elde edilmesini sağlar.

Z + F IMAGER® 5010C'nin avantajları

  • Entegre kalibre edilmiş kamera
  • En iyi dengeli renkli görüntü
  • Z + F HDR Teknolojisi
  • 80 Mpiksel tam panorama üretimi
  • Aşırı yüksek hızlı lazer sensörü
  • Lazer sınıfı 1 ile garantili tam göz güvenliği
  • IP 53 uyumluluğu: toza ve suya dayanıklı
High Dynamic Range

HDR, homojen renk bilgilerini görüntülemek için bir çözüm sunar.

Bu nedenle, her kontrast alanını doğru bir şekilde yakalamak için aynı sahnenin çeşitli pozlama süreleri ile, kasıtlı olarak az pozlanmış ve aşırı pozlanmış resimler de dahil olmak üzere çeşitli resimleri çekilir. Az pozlanmış alanlar bile yakalanır.

Yaratıcı Aksesuarlar

Z+F T-Cam

Kızılötesi kamera Z + F T-Cam, odaları ve nesneleri yalnızca üç boyutlu değil aynı zamanda termal olarak da belgelemek için harici bir çözümdür. Kamera, 382×288 piksel çözünürlüğe sahip 360 ° termal panoramalar oluşturur. Kızılötesi bilgiler otomatik olarak nokta bulutu ile eşleştirilir. Kızılötesi spektral aralık 7,5 – 13 μm’dir. Z + F T-Cam’ı kullanarak sigorta, tesis yönetimi, endüstri ve adli tıp alanlarında birçok yeni fırsat ortaya çıkıyor. T-Cam’ın montajı kolaydır ve tarayıcıya USB aracılığıyla bağlanır.

Z+F SmartLight

SmartLight ayrıca Z + F IMAGER® 5010C ve 5010X’in i-Camı için kullanıcının karanlık alanlarda bile renkli taramalar yapmasına olanak tanıyan harici bir çözümdür. Z + F IMAGER® 5010C / 5010X’in güç tüketimi, Z + F SmartLight’ın yüksek güç verimliliği nedeniyle neredeyse hiç etkilenmez. Bu, verimli LED’ler ve kısmi aydınlatma ile gerçekleştirilir – Z + F SmartLight, i-Cam’ın dikey hareketini takip eder. Z + F SmartLight’ın ışık akısı 1.000 lm’dir. En iyi aydınlatma koşulları 1 – 10 m çalışma aralığı içindedir.

Benzersiz Özellikler

Entegre HDR i-Cam

Dönen ayna

Kablosuz internet

Geniş renkli ekran

USB bağlantı noktaları

Ek bağlantı noktaları

Dinamik Kompansatör